Data: 2016-05-15 Dodał: admin

 

Dobry upominek reklamowy to taki, który zarówno niesie ze sobą przekaz reklamowy, jak i jest także praktycznym gadżetem. Stąd też tak duża popularność długopisów, kubków czy koszulek, a upominkiem tego rodzaju może zostać praktycznie wszystko. Gdy szukasz jednak czegoś innego niż standardowe gadżety, pomyśl o pendrive!

 

Pamięci przenośne typu pendrive to bardzo dobry wybór jako upominek reklamowy. Nie tylko są bardzo praktyczne, ponieważ można umieszczać na nich swoje dane, ale również można je spersonalizować, aby stały się one unikatowym gadżetem do podarowania klientom.

 

Do wyboru, do koloru

Firmy, które chcą zamówić pendrive z logo jako upominek reklamowy, do dyspozycji mają naprawdę wiele różnych modeli. Zazwyczaj w tym celu kupowane są pendrive z mniejszymi pojemnościami rzędu 4-8 GB, które są także przystępne cenowo.

 

Do dyspozycji są różne modele pamięci, między innymi w formie standardowego płaskiego urządzenia z zatyczką, można też kupić pendrive w formie karty z nadrukiem – wtedy uruchomienie pamięci następuje po wysunięciu z niego cienkiej końcówki USB. Dostępne są też pamięci z przesuwanym wtykiem USB czy takim, który zasłaniany jest przez obrotową zatyczkę.

 

Urządzenie może mieć dowolny kolor z palety. Również można wykonać na nim pełno kolorowy nadruk lub nadruk jednokolorowy zgodnie z oczekiwaniami klienta. Najczęściej jest to logo, można również dodać do niego grafiki, dewizę firmy, dlatego też możliwości są praktycznie nieograniczone. Projekt będzie mógł przygotować wtedy projektant graficzny pracujący dla agencji zajmującej się sprzedażą takich gadżetów albo też można dostarczyć go samodzielnie.

 

Gdzie zamówić pendrive z logo?

Dzisiaj wiele agencji reklamowych oraz firm, które specjalizują się w sprzedaży i personalizacji upominków reklamowych, oferuje pendrive z logo. Można zamówić je w różnych wariantach pojemności pamięci oraz kształtach. To zarówno niedrogie pamięci z obudową z plastiku, jak i te droższe z obudowami z metalu czy nawet z drewna – mogą być świetnym ekologicznym upominkiem firmowym.

 

Ceny tego rodzaju gadżetów są zależne głównie od wzoru oraz pojemności pamięci. Przykładowo wykonanie 10 pendrive’ów o pojemności 8 GB z nadrukiem to wydatek rzędu 250 złotych. Nie jest to wobec tego tani upominek, niemniej jednak z pewnością zostanie doceniony przez użytkownika.

 

 

 

Zobacz także