Data: 2016-05-16 Dodał: admin

 

Torby materiałowe są nie tylko efektowne, ale również ekologiczne – dzięki nim można wyeliminować z codziennego użycia torebki foliowe. To powoduje, że coraz więcej firm decyduje się na ich wykorzystanie jako gadżety reklamowe.

 

Do produkcji toreb materiałowych wykorzystuje się najczęściej bawełnę, która jest wytrzymała i przyjazna dla środowiska naturalnego. W sprzedaży znajdują się zarówno torby w naturalnym kolorze, jak i również torby farbowane na różne kolory, na przykład czerwone, czarne, zielone, niebieskie i wiele innych kolorów, dlatego też zamawiający może wybrać taką kolorystykę, która mu najbardziej odpowiada. Oczywiście, można zamówić również torby ekologiczne z nadrukiem reklamowym, który będzie identyfikował firmę.

 

Do wyboru są także różnego rodzaju wielkości toreb – można zakupić torby z krótkimi i długimi uszami, torby w formie worków czy też plecaków. W ten sposób można również dopasować torby do swoich oczekiwań. Oprócz toreb bawełnianych można również kupić torby wykonane z innych materiałów, na przykład jutowe.

 

Personalizacja toreb materiałowych

W celu personalizacji toreb materiałowych najczęściej wykorzystuje się druk – może być to sitodruk lub też inne technologie druku na tkaninach. Gdy do wykonania zamówienia wybierze się firmę zajmującą się kompleksowym wykonawstwem toreb reklamowych, wówczas można liczyć również na usługi w zakresie projektowania graficznego, dlatego też nie trzeba dostarczać własnego projektu. Naturalnie, torby z nadrukiem mogą być też wykonane zgodnie z projektem dostarczonym przez klienta, dlatego też nie trzeba wtedy ponosić dodatkowych opłat za wykonanie projektu graficznego.

 

Obecnie torby materiałowe z nadrukami można zamawiać nawet przez internet – do dyspozycji jest wiele firm, w tym agencje reklamowe oraz agencje skupione na realizacji gadżetów reklamowych. Cena zależna jest od wybranego modelu torby oraz od projektu graficznego, a także od wielkości zamówienia – przy większej liczbie toreb można liczyć często na atrakcyjne rabaty.

 

 

 

Zobacz także